Preskoči na sadržaj
Učitavanje...

Komercijalist / Voditelj kupaca (m/ž)

PRINTSHOP d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i poslovne usluge
Printshop d.o.o. posluje kao nezavisna full service agencija za dizajn i tisak. Naš posao i strast je tisak u svim svojim formama i oblicima, no specijalizirani smo za brza digitalna rješenja u tisku i dostavi, bez kompromisa što se tiče kvalitete. Kao takvi, pioniri smo u online digitalnim uslugama tiska u Hrvatskoj od 2010. godine.

Putem naših webshopova; printshop.hr te promoshop.hr nudimo veliki raspon tiskanih, promotivnih i povezanih proizvoda namijenjenih prije svega marketinškim i kreativnim agencijama, nabavnim odjelima tvrtki, ustanova i institucija, grafičkim studijima ali i krajnjem korisniku tj pojedincima. Svi naši kupci profitiraju konkurentnim i transparentnim online cijenama, stručnom i ljubaznom podrškom te sveobuhvatnom dostavom.

Opis posla
- izrada ponuda i kalkulacija
- poznavanje proizvodnih procesa i terminologije u grafičkoj industriji, posebice digitalnom i offsetnom tisku
- pratite tržište, trendove i ponudu konkurencije
- sudjelujete u izboru asortimana i pregovorima s dobavljačima
- provodite proces otvaranja dobavljača i unos podataka o artiklima u sustav
- kontrolirate i pratite zalihe, vodite cijeli proces nabave za svoj dio asortimana
- osiguravate optimalnu zalihu za sve kanale prodaje uzimajući u obzir trenutačne zalihe, plan prodaje, rokove i troškove isporuke
- planirate i predlažete akcije
- predlažete cijene, izrađujete kalkulacije i upravljate maržom
- pratite rokove trajanja i u suradnji s ostalim odjelima pravodobno ih rješavate
- rješavate reklamacije
- analizirate rezultate prodaje i izvještavate nadređene
- aktivno surađujete s ostalim odjelima unutar tvrtke

Uvjeti
- analitična ste i organizirana osoba
- odlično se služite engleskim jezikom u govoru i pismu
- izvrsno se snalazite u MS Office-u (Excel - napredno)

Prednost
- posjedujete najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- VSS (poželjno grafički tehnolog ili povezano sa grafičkom industrijom)
- iskustvo u maloprodaji

Što nudimo
- radno mjesto u našim uredima u Zadru
- razvoj i usavršavanje stečenih vještina
- fiksno osmosatno radno vrijeme, pet radnih dana tjedno
- nagrade sukladne uloženom znanju i zalaganju
- ugodnu i mirnu radnu okolinu, otvoren odnos uz uzajamno poštovanje
- rad na kvalitetnim projektima
- mogućnost napredovanja, stručna usavršavanja, seminari, sajmovi...